Alien Aerodynamic

Alien [čti elijen] je naše malá černobílá holčička. I přesto že je téměř poloviční než jsou její sourozenci, tak na aktivitě jí to rozhodně neubírá. Je to malé klubíčko, které se rádo tulí a ocucává prstíky svým novým pánečkům. Ale když je vzhůru, tak je zvídavá, nebojácná a houževnatá
Alinka už pěkně otevřela očička a začala prozkoumávat své okolí, zatím sice nevidí jako dospělý vipetek, ale i tak začíná s námi prozkoumávat krásy světa a hrát si se svou malou smečkou. Celý den se sourozenci odpočívá, aby nabrala síly na chvilky kdy je vzhůru, pak se s Amee a Amigem ocumlávají, přelézají, hašteří a zkoumají navzájem. Z droboulinkého miminka je už krásná malá chrtí slečna.

Naše nová posila Vipetkové smečky Alien nám roste do krásy, vyrostla z ní nádherná vipetí slečna, i když poněkud drobnější. Je velmi učenlivá, přátelská a aktivní. Už je jí přes rok, ale stále je vlastně dospělé hravé štěňátko. Žije ve smečce s kočičkou Mícou a velmi si spolu rozumí. Každý den chodí na návštěvu za Apulkou a Brodwaykou, které jsou jí na celém světě nejbližší rodinou a kamarádkami zároveň. Elinka už si párkrát vyzkoušela tréninkový běh na dráze a brzy ji čekají licenční zkoušky. Uvidíme jak jí to bude na dostihovém oválu běhat.

srpen 2010: Zatím se může těšit ze soužití i s bráškou, což jí moc baví, celý den jen baští, spinkají a řádí. Alee je sice hodně drobounká oproti bráškovi, ale o to větší raubířka to je. Od brášky Amiga si nenechá nic líbit, společně se tahají o všechno co najdou, venku závodí a lítají jako pominutí, prostě se vyřádí, jako správná vipetí štěňátka. Až půjde Amísek do nového domova, určitě bude Alien moc a moc chybět, je to skvělá minivipetí dvojka.

I z naší malé Alien se už stala krásná vipetí slečna. Je sice pořád o dost drobnější než její sourozenci, ale na svou drobounkou postavu je pěkná dračice. Při hře ani není poznat mezi sourozenci rozdíl. Ali chodí moc ráda na procházky se svou dosavadní velikou smečkou. Je to malá roztomilá slečna.

majitel/owner: Vipetky (CZ)

Posted in Apa