Obojky

OBOJKY – různé typy zapínání, materiálů, barevných kombinací a zdobení, výběr z aktuální nabídky nebo možnost ušití na míru
Než si začnete z aktuální nabídky vybírat, pečlivě přeměřte obvod krku svého pejska: jeden rozměr výše na krku, druhý rozměr níže na krku, v rozmezí těchto rozměrů vybírejte z výrobků. Na přiloženém obrázku se můžete podívat, jak měříme rozmezí vnitřního obvodu obojku (rozmezí rozměrů ve stočeném tvaru).
Všechny obojky v aktuální nabídce jsou vyrobeny pouze po jednom kuse. Pokud si z nabídky výrobků nevyberete, můžete si objednat ušití na míru. Domluvíme s Vámi konkrétní možnosti realizace podle Vašeho přání a našich možností. Počítejte s delší dodací dobou (přibližně 4 týdny).
Obojky obvykle nabízíme v provedení s běžným zapínáním. Ale můžete si objednat též obojek polostahovací, vypouštěcí, popruhový. Na přání můžeme též zhotovit zdobení (např. střapec, bižuterie, reflexní prvky aj.). Základem obojku je barvená kůže (případně popruhovina), všechny obojky jsou podšité měkou vrstvou fleece, polokroužek na uchycení vodítka je svařený.